Kainos Madride

Madridas – viena garsiausių ir įdomiausių Europos sostini. Karališkasis Ispanijos miestas kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio ir tikrai ne veltui! Joks kitas Ispanijos miestas jums neleis taip puikiai pažinti Ispanijos kultūrą, kaip Madridas. Šis įspūdingas, saulės įkaitintas miestas yra tikras Ispanijos kultūros ir tradicijų lopšys, taigi nepraleiskite progos – pigios kelionės į Madridą dabar suorganizuojamos kaip niekad lengvai! Kainos Madride yra šiek tiek didesnės nei Lietuvoje, kadangi pragyvenimo lygis Madride yra gerokai aukštesnis, nei Lietuvoje. Tačiau pigios kelionės į Madridą yra suorganizuojamos labai lengvai, o būtų, kaip sutaupyti Madride – apstu.

Madrido kainos įvairios, viskas labai priklauso nuo to, kokioje miesto dalyje būsite. Viešbučių kainos ir kainos kavinėse gerokai didesnės centre, nei kituose rajonuose. Tačiau daugumos produktų ir paslaugų kainos vienodos visame Madrido mieste.

Maisto kainos Madride

Maisto kainos Madride yra įvairios – dauguma produktų brangesni, nei Lietuvoje, tačiau kai kurie maisto produktai Madride gerokai pigesni. Vidutiniškai, už pietus kavinėje vienas žmogus sumokės virš dešimties eurų. Dviejų asmenų vakarienė vidutinio lygio restorane kainuos maždaug keturiasdešimt eurų. Tačiau, jei maistą pirksite parduotuvėse ir jį gaminsite patys – tikrai sutaupysite! Jei tam galimybės neturėsite, Madride nesunkiai rasite užkandinių, kuriose maisto kainos nėra didelės.

Viešojo transporto kainos Madride

Susisiekimo kainos Madride didesnės, nei Lietuvoje, tačiau nėra beprotiškai didelės. Miesto autobuso bilieto kaina Madride nekyla aukščiau pusantro euro. Taksi kaina Madride priklauso nuo įmonės, kurios paslaugomis naudositės, tačiau dažniausiai taksi kaina už kilometrą Madride nesiekia 1,1eur.

Kainos Madride yra šiek tiek aukštesnės, nei Lietuvoje, tačiau būdų sutaupyti tikrai apstu! Pigios kelionės į Madridą yra puikus sprendimas nepamirštamoms atostogoms.

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido