Lankytinos vietos Madride

Madridas – saule ir auksu tviskanti karališkoji Ispanijos sostinė. Visai ne keista, kad istoriniame Ispanijos mieste yra gausu įdomių, šimtus turistų kasdien pritraukiančių lankytinų vietų. Jei trokštate iš arti pažinti nuostabią, išskirtinę, aistros ir meilės gyvenimui kupiną Ispanijos kultūrą – kelionės į Madridą tiesiog idealus sprendimas jums! Nepraleiskite progos aplankyti išskirtinį miestą Madridą. Atostogos Madride tikrai nepaliks abejingų, o lankytinos vietos Madride garantuos, kad jūsų atostogos būtų kupinos išskirtinių įspūdžių!

Menas Madride yra ypatingai vertinamas, taigi visai ne nuostabu, kad šiame mieste yra šimtai galerijų ir muziejų, eksponuojančių nuostabius meno kūrinius. Auksinis Meno Trikampis yra vieta, kurią privalu aplankyti viešint Madride. Ši nuostabi vieta sujungia tris išskirtinius muziejus, kurie nuolat eksponuoja unikalius meno kūrinius.

Karališkieji Madrido rūmai tikrai nusipelnė jūsų vizito! Tai istorinė Madrido vieta, kurią kasdien aplanko šimtai turistų. Prabanga ir didybe spinduliuojantys rūmai ypatingai patiks tiems, kuriuos žavi architektūra. Rūmai turistams atvirti visus metus, kiekvieną dieną. Įėjimas į rūmus yra mokamas, tačiau pirmadieniais ir ketvirtadieniais, likus dvejoms valandoms iki rūmų uždarymo, į patalpas pateksite nemokamai.

Retiro parkas – tai viena populiariausių vietų Madride. Mieste įrengtas parkas yra tiesiog nuostabi vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe, džiaugsminga atmosfera ir gražia Ispanijos gamta. Šis parkas yra itin populiarus tarp Madrido gyventojų. Tai labai populiari vieta praleisti savaitgalio dienas, atsipalaiduoti. Parke yra tvenkinių, fontanų, išpuoselėta gamta. Retiro parke dažnai skamba ispaniškos gitaros muzika, vyksta įvairūs pasirodymai.

Saulės vartai, tai vienas judriausių Madrido rajonų, kuriame įsikūrę daugybė restoranų, barų, kavinių parduotuvių ir įvairiausių vietų pramogoms. Jei nenuvyksite į šią miesto vietą – negalite sakyti, jog buvote Madride!

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido