Madrido centras

Jei norite pabėgti nuo rutinos ir pasinerti į visiškai naują, dar neatrastą kultūrą ir gyvenimo būdą – pigios kelionės į Madridą yra tiesiog sukurtos jums. Madridas yra Ispanijos sostinė ir tikrų tikriausias Ispanijos kultūros lopšys, taigi jei norite iš arti susipažinti su Ispaniška kultūra – tiesiog privalote apsilankyti Madride. Atostogos Madride itin populiarios – Madridą kasmet aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio! Pigios kelionės į Madridą dabar yra prieinamos visiems, taigi suplanuoti atostogas šiame nuostabiame mieste dabar yra kaip niekada lengva!

Madrido miesto centras

Madridas yra tikrų tikriausias Ispanijos kultūros lopšys. Madrido centras yra istorinis miesto rajonas, kuriame išsaugota istorinė architektūra, galima aplankyti daugybę įžymių lankytinų miesto objektų. Dauguma Madrido muziejų yra įsikūrę miesto centre. Jei nuspręsite atostogų metu gyventi Madrido centre – tikrai nenusivilsite. Visos lankytinos vietos bus pasiekiamos greitai ir patogiai.

Madrido miesto centras yra naktinio miesto gyvenimo širdis. Miesto centre yra daugybė barų, naktinių klubų, kavinių ir restoranų. Jei norėsite leistis į nuotykius ir šėlti audringuose vakarėliuose – tikrai turite apsilankyti miesto centre!

Madrido miesto centre yra ne vien daugybė pramogų vietų ir lankytinų objektų. Ne vienas Madrido prekybos centras yra įsikūręs istoriniame miesto centre, taigi galėsite skirti laiko apsipirkti ir pasivaikščioti po nuostabias parduotuves! Jei jus domina dizainerių rūbai ir parfumerija, daugumą dizainerių parduotuvių rasite Madrido centre!

Jei gyvensite toliau nuo centro, lankytinas vietas ir centrinį rajoną nesunkiai pasieksite viešuoju transportu. Turbūt pats patogiausias būdas pasiekti Madrido centrą yra Madrido metro. Centre yra įrengta daugybė metro stotelių, taigi nesvarbu kur norėsite nukeliauti – lengvai pasieksite bet kurį tašką istoriniame Madrido centre!

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido