Madrido metro

Madridas – karališkoji Ispanijos sostinė, kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Visai ne keista, kadangi šis miestas garsėja nuostabia kultūra, daugybe lankytinų objektų, draugiškais vietiniais gyventojais, audringu naktiniu gyvenimu ir puikiu oru. Pigios kelionės į Madridą yra, išties, puikus sprendimas atostogoms – kelionė į Madridą užtikrins, kad jūsų atostogos būtų kupinos vien tik gerų įspūdžių ir emocijų!

Madridas yra didelis miestas, taigi norėdami pamatyti daugybę Madrido lankytinų objektų, tikrai turėsite naudotis viešuoju transportu. Tačiau jaudintis nereikia – viešasis transportas Madride yra išvystytas itin gerai! Turbūt pats patogiausias būdas keliauti po Madridą yra Madrido metro.

Madrido metro

Madridas yra tikrai įspūdingas miestas, taigi visai ne keista, kad Madrido metro yra vienas didžiausių visame pasaulyje. Madrido metro yra aštuntas pagal dydį pasaulyje. Madrido metro staigus augimas priskiria šią susisiekimo sistemą prie vienų sparčiausiai besiplečiančių visame pasaulyje.

Madrido metro stotelės yra išsidėsčiusios po visą miestą, taigi bet kurį miesto objektą pasieksite patogiai ir greitai, visai nesvarbu, kurioje miesto dalyje būsite. Madrido metro bilieto kaina nesiekia dviejų eurų, o perkant mėnesio bilietą įmanoma sutaupyti gana nemažai pinigų.

Įdomu tai, kad Madrido metro turi daugiau nei pusantro tūkstančio eskalatorių – daugiausiai visame pasaulyje. Taip pat, penkis šimtus dvidešimt du liftus, kurie leidžiasi į metro stotelės. Madrido metro yra sulaužęs daugybę įdomių pasaulio rekordų!

Kai kurios Madrido metro stotelės yra milžiniškos ir žmonės jose rengia įvairius renginius: požeminėse stotelėse rengiami pasirodymai, taip pat organizuojamos viešos mankštos ir įvairūs užsiėmimai. 2011 metais vienoje požeminėje metro stotelėje buvo rengiamas trijų dienų sporto festivalis, kuris pritraukė daugiau nei du tūkstančius lankytojų!

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido