Madrido muziejai

Kelionės į Madridą yra įsimintinų ir puikių atostogų garantas. Madridas yra tikrų tikriausias Ispanijos kultūros lopšys, taigi visai ne keista tai, kad Madride apstu labai įdomių lankytinų vietų. Muziejų Madride – daugybė. Pasinėrę į turus po Madrido muziejus, galėsite iš arti susipažinti su unikalia Madrido istorija ir kultūra. Tiems, kurie trokšta kultūros ir įdomybių kupinų atostogų, tiesiog privalu apsilankyti Madride!

Madrido muziejai

Menas Madride yra ypatingai vertinamas, taigi visai ne nuostabu, kad šiame mieste yra šimtai galerijų ir muziejų, eksponuojančių nuostabius meno kūrinius. Auksinis Meno Trikampis yra vieta, kurią privalu aplankyti viešint Madride. Ši nuostabi vieta sujungia tris išskirtinius muziejus, kurie nuolat eksponuoja unikalius meno kūrinius. Meno mylėtojai taip pat būtinai turi apsilankyti Prado muziejuje – jame eksponuojami meno kūriniai iš įvairių šalių.

Taurino muziejus yra vienas unikaliausių muziejų visoje Ispanijoje ir, turbūt, pasaulyje. Šiame muziejuje turistai supažindinami su unikalia Ispanijos tradicija – bulių kautynėmis. Silpnų nervų keliautojai turbūt nebus sužavėti šio muziejaus ekspozicija, tačiau Taurino muziejus susilaukia daugybės lankytojų.

Nacionalinis archeologijos muziejus yra vienas įdomiausių muziejų visoje Ispanijoje. Šiame muziejuje eksponuojamos iškasenos, kurias atrado Ispanijos archeologai, taip pat eksponuojama iškasenų iš viso pasaulio. Muziejuje eksponuojamos iškasenos yra be galo senos, kai kurios yra net iš priešistorės!

Aklųjų muziejus yra vienas unikaliausių visame pasaulyje. Šis muziejus yra sukurtas būtent akliesiems – visos ekspozicijos muziejuje yra sukurtos tam, kad jomis galėtų grožėtis ir mėgautis aklieji. Šis muziejus susilaukia didžiulio populiarumo kasdien.

Madride įsikūrę dešimtys įvairių muziejų, kurie visi savaip žavūs ir traukia daugybę turistų. Sunku pasakyti, kuris yra geriausias Madrido muziejus – tai nuspręsti turėsite patys!

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido