Madrido universitetai

Madridas yra vienas nuostabiausių Europos miestų, kuris ne tik pritraukia šimtus tūkstančių turistų kiekvienais metais, bet daugybė žmonių iš kitų šalių renkasi gyvenimą šiame mieste. Madridas yra tikrų tikriausias Ispanijos kultūros lopšys, taigi jei norite iš arti pažinti aistros ir meilės gyvenimui kupiną Ispanijos kultūrą – būtinai turite apsilankyti Madride. Gyvenimas Madride kitoks, nei bet kokiame Europos mieste – žmonės čia atsipalaidavę, vertiną mokslą, meną ir išsilavinimą. Universitetai Madride yra vieni geriausių visoje Europoje, taigi visai ne keista, kad tūkstančiai studentų renkasi aukštąjį mokslą Ispanijos sostinėje.

Madrido universitetai

Madrido Komplutensės universitetas yra vienas seniausių ir didžiausių universitetų pasaulyje. Universitete mokosi daugiau nei šimtas tūkstančių studentų ir dėsto daugiau nei dešimt tūkstančių dėstytojų. Šis Madrido universitetas yra vienas geriausiai vertinamų visame pasaulyje – šis universitetas siūlo dešimtis įvairių studijų programų, kurios suteikia galimybę mokytis ne tik tiksliuosius mokslus, bet ir menus.

Madrido meno akademijos yra vienos geriausiai vertinamų visame pasaulyje, taigi žmonės norintys studijuoti menus, turėtų pasidomėti apie aukštąjį mokslą Madride.

Madride yra daugybė kitų universitetų, kolegijų ir akademijų. Norintys mokytis Madride, gali rinktis iš šimtų skirtingų studijų programų, kurios suteiks galimybę tapti daugybės sričių specialistams. Mokslo Madride kaina priklauso nuo to, kokiame universitete studijuoti pasirinksite. Mokslas kolegijose yra pigesnis, nei universitetuose.

Studijos anglų kalba Madride rengiamos ne visuose universitetuose, taigi norintys studijuoti Madride, dažnai turi išmokti ispanų kalbą. Tačiau, daugybė universitetų siūlo programas, kurios suteikia galimybę mokytis anglų ir kitomis kalbomis.

Labai daug studentų iš Lietuvos renkasi laikinai mokytis Madrido universitetuose – egzistuoja daugybė mainų programų, kurios suteikia galimybę semestrui išvykti į Madridą ir mokytis Ispanijos sostinėje.  

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido