Maistas Madride

Maisto mylėtojai tiesiog privalo apsilankyti Madride. Kodėl? Todėl, kad nuostabi Ispanijos virtuvės kultūra daugiau niekur taip neatsiskleidžia, kaip Madride. Šis miestas gali pasigirti daugiau barų ir restoranų, nei bet kuri kita Europos sostinė. Ispanai myli skanų maistą, o maisto kultūra Madride yra itin vertinama. Madride galėsite pasimėgauti tradicine Ispanijos virtuve, paskanauti daugybę tradicinių užkandžių gėrimų ir desertų – gausybė barų, kavinių ir restoranų suteiks jums nuostabią galimybę pasimėgauti nuostabia Ispanijos virtuve. Atostogos Madride tikrai išsiskirs tuo, kiek laiko praleisite tiesiog besimėgaudami neįtikėtinai gardžiu ir unikaliu maistu.

Maistas Madride

Cocido Madrileño – tai vienas populiariausių Madrido restoranų. Kai orai pradeda vėsti, šis restoranas traukia lankytojus gardžiais kiaulienos troškinių kvapais, kurie, regis, pasklinda po visą Madridą. Šis restoranas gamina garsiausius mieste tradicinius Ispaniškus troškinius, kurie sušildys ne tik jūsų skrandžius, bet ir širdis!

Huevos Rotos – tai vieta, kuri patiekia platų tradicinės Ispanijos virtuvės pasirinkimą. Niekas nėra labiau Ispaniška, nei garuojanti lėkštė Huevos Rotos – tai įdomi Ispaniška kiaušinienė, kuri patiekiama ir kaip užkandis, ir kaip pirmas patiekalas. Tai labai jaukus, namus primenantis patiekalas. Šiame restorane taip pat yra daugybė vegetariškų užkandžių ir patiekalų, kuo, deja, negali pasigirti dauguma Madrido restoranų.

Atostogos Madride nebus tikros, jei neapsilankysite tappas (užkandžių) baruose. Ispanija garsėja plačiu ir unikaliu užkandžių pasirinkimu, kuris neapsiriboja keptomis bulvytėmis ar kepta duona. Ispaniški užkandžiai – nuostabaus skonio delikatesai! Tiesiog privalote praleisti vakarą valgydami tappas ir besimėgaudami vynu.

Madride tiesiog privalote paragauti nuostabaus Ispaniško deserto – churros su šokoladu. Tai iš saldžios tešlos pagamintos minkštos lazdelės, primenančios spurgas. Šis desertas patiekiamas su skystu, karštu šokoladu ir garantuotai patiks visiems smaližiams!

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido