Orai Madride

Jei norite pažinti unikalią, aistros ir meilės gyvenimui kupiną Ispanijos kultūrą – pigios kelionės į Madridą yra tiesiog skirtos jums! Auksu tviskantis Madridas – kultūros, meno, linksmybių ir skanaus maisto kupinas Ispanijos miestas. Atostogos Madride tikrai nepaliks abejingų, o kelionės metu nuobodžiauti neleis lankytini objektai ir daugybė įvairių pramogų. Jei norite, kad jūsų kelionė būtų visokeriopai pasisekusi ir suteiktų vien tik gerų emocijų – iš anksto pasirūpinkite svarbiomis kelionės detalėmis. Labai svarbu pasidomėti jūsų laukiančiais orais – iš anksto pasidomėkite, kokie orai Madride bus jūsų kelionės metu. Tai padės planuoti ne tik kelionės garderobą, bet ir atostogų veiklas.

Klimatas Madride

Klimatas Madride yra tiesiog idealus šiltoms, malonioms atostogoms! Kaip ir didžioji dalis Ispanijos, Madridas gali pasigirti karštomis vasaromis ir labai švelniomis žiemomis. Karščiausias mėnesis Madride – liepa. Temperatūra liepą švytuoja tarp 23 – 30 laipsnių. Tačiau, Madrido miestą kartais „užpuola“ karščio bangos, kai temperatūra pakyla gerokai virš 30 laipsnių!

Žiemos Madride labai švelnios. Šalčiausia užfiksuota temperatūra yra vos 10 laipsnių žemiau nulio! Taigi net jei ir keliausite į Madridą žiemą, temperatūra laikysis šiek tiek aukščiau nulio. Žiemą Madride padaugėja kritulių, taigi jei nemėgstate lietaus, kelionei geriau rinkis kitą laiką.

Turbūt optimaliausias laikas keliauti į Madridą – pavasario vidurys, arba ankstyvas ruduo. Tai metas, kai temperatūra Madride išlieka šilta, tačiau orai laikosi gaivūs, nevargina kaitra. Jei planuojate daug vaikščioti mieste, geriau į Madridą keliauti tokiu metu, kai saulė nebūna per daug agresyvi.

Keliaudami į Madridą būtinai pasidomėkite orų prognoze, taip galėsite planuoti savo garderobą ir dienotvarkes. Turų po Madridą metu su savimi nuolat turėkite vandens ir galvos apdangalą – tai padės išvengti karščio sukeltų sveikatos sutrikimų.

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido