Laikas Madride

Madridas – saule ir auksu tviskanti karališkoji Ispanijos sostinė. Visai ne keista, kad istoriniame Ispanijos mieste yra gausu įdomių, šimtus turistų kasdien pritraukiančių lankytinų vietų. Jei trokštate iš arti pažinti nuostabią, išskirtinę, aistros ir meilės gyvenimui kupiną Ispanijos kultūrą – kelionės į Madridą tiesiog idealus sprendimas jums! Nepraleiskite progos aplankyti išskirtinį miestą Madridą. Atostogos Madride tikrai nepaliks abejingų, o lankytinos vietos Madride garantuos, kad jūsų atostogos būtų kupinos išskirtinių įspūdžių! Keliaudami į Madridą, turite pasirūpinti tam tikromis kelionės detalėmis – pasidomėti kokie orai jūsų lauks atostogų metu, nusipirkti lėktuvo bilietus, užsakyti viešbutį ir žinoti, koks tikslus Madrido laikas.

Tikslus laikas Ispanijoje

Vykdami į Madridą tiesiog privalote žinoti, koks yra tikslus Madrido laikas. Daugybė kelionės aspektų priklauso nuo laiko – viešasis transportas, įsiregistravimas į viešbutį, parduotuvių ir lankytinų objektų darbo laikas. Madridas priklauso CET (Central European Time) laiko juostai. Tai reiškia, kad Madrido laikas nuo Lietuvos vietos laiko yra atsilikęs viena valanda. Keliaudami į Madridą, būtinai atsukite laikrodžius – taip išvengsite daugybės nemalonumų ir nesusipratimų!

Darbo laikas Madride

Keliaudami į Madridą pasidomėkite, koks yra parduotuvių ir lankytinų objektų darbo laikas. Turėkite omenyje tai, kad parduotuvės sekmadieniais Madride nedirba. Daugyba muziejų ir galerijų – tai pat. Taigi, planuodami savo atostogas, būtinai nepamirškite, kad sekmadienius turbūt leisite kavinėse ar tiesiog vaikščiodami po miestą!

Geriausias laikas keliauti į Madridą

Pats geriausias laikas atostogauti Madride – pavasaris ir vasara. Pavasarį temperatūra Madride nepakyla iki didžiulių aukštumų, taigi galėsite mėgautis turais po miestą ir nesirūpinti dėl savo sveikatos – didžiuliai karščiai gali pakenkti jūsų sveikatai. Tačiau, jei norite patirti Ispanišką kaitrą, į Madridą keliaukite vasarą – tai karščiausias metų laikas Ispanijoje.

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido