Lėktuvų bilietai į Madridą

Ar kada pagalvojote, kodėl nei auksinių paplūdimių, nei skaidrios jūros neturinti Ispanijos sostinė sulaukia tiek daug lankytojų? Kiekvienas čia atvykęs randa daugybę muziejų, lankytinų objektų, verdantį naktinį gyvenimą, žaliuojančius parkus ir užburiančio grožio architektūros šedevrus. Šiltas Ispanijos klimatas ir visi miesto patogumai čia vilioja ne vieną turistą. Be to, pigūs skrydžiai suteikia galimybę kiekvienam pasimėgauti šio miesto teikiamais malonumais!

Įsigyti lėktuvo bilietus iš Lietuvos į Madridą yra paprasta ir patogu. Lėktuvai į Madridą skrenda iš dviejų pagrindinių šalies oro uostų: Vilniaus ir Kauno. Be to, bilietus dažniausiai galima įsigyti už nedidelę kainą, ypač perkant iš anksto prieš kelis mėnesius iš anksto. Taip pat yra galimybė skristi iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos. Skrydžiai į Madridą kursuoja dažnai, todėl visada galite pasirinkti ne tik sau tinkamą oro uostą, bet ir laikotarpį.

Kad ir kur nuspręsite pakilti, leisitės Madrido Adolfo Suárez Madrid–Barajas oro uoste. Nors Ispanijos sostinė ir yra didžiausias šalies miestas, jame įsikūręs tik vienas tarptautinis oro uostas. Bet tai yra didžiausias Ispanijos oro uostas, turintis keturis terminalus ir aptarnaujantis daugiau negu 50 milijonų keleivių per metus. Gera žinia – oro uostas nuo miesto nutolęs tik 13 kilometrų, todėl savo viešbutį bei miesto centrą pasieksite itin greitai! Tą galite padaryti važiuodami taksi arba, jei norite rinktis pigesnę alternatyvą, sėsdami į autobusą, metro arba traukinį. Verta prieš kelionę patikrinti, kuris metro ar autobusas nuveš jus į reikiamą vietą.

Lėktuvų bilietai į Madridą gali tapti ir puikia dovana bet kuriam meno gerbėjui. Karališka Ispanijos sostinė – tikras grožio rojus: auksu puoštos rūmų salės, didelėmis kolekcijomis besididžiuojančios meno galerijos, garsiausių pasaulio menininkų ekspozicijos, daugybė teatrų, muziejų, koncertų salių... Viską sunku išvardyti. Patirti spalvingą Madrido meno pasaulį kiekvienais metais plūsta milijonai turistų ir tokia kelionė palieka nepakartojamus įspūdžius ir nepamirštamus atsiminimus. O dėl pigių skrydžių galite pamiršti visus rūpesčius dėl dovanos biudžeto!

Priežastis aplankyti karališką Ispanijos sostinę galima vardyti ir vardyti, todėl sutaupykite laiko ir įsigykite savo lėktuvo bilietus į Madridą jau dabar!

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido