Pigios kelionės į Madridą

Pigios kelionės į Madridą – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyvai patirti ispaniško gyvenimo ritmą ir artimiau susipažinti su spalvinga šios šalies kultūra. Madridas – nuostabus kelionės tikslas, viliojantis savo meniška ir gyva energija bei daugybe paslaugų ir pramogų.

Nukeliauti į karališką Ispanijos sostinę, turint ribotą biudžetą, tikrai įmanoma! Kaip ir keliaujant į bet kurį kitą miestą, svarbu yra gerai iš anksto suplanuoti savo kelionę. Kuo anksčiau žinosite, kada galite leistis į atostogas, tuo geresnių pasiūlymų galėsite surasti. Ši taisyklė taikoma ne tik lėktuvo bilietams, bet ir nakvynės vietoms. Viešbučiai Madride gali būti brangoki, bet nereikia nerimauti: šis didelis miestas turi platų nakvynės vietų pasirinkimą. Taip pat verta pagalvoti, ką šiame miete norėtumėte pamatyti ir aplankyti. Gali būti naudinga įsigyti turistinį transporto bilietą (angl. Tourist Travel Pass) kelioms dienoms ar savaitei arba kitas miesto korteles, pavyzdžiui, Paseo del Arte kortelę, su kuria galima apžiūrėti pagrindines kolekcijas trijuose muziejuose.

Ispanijos sostinėje visada galima rasti, ką veikti! Nuo nemokamų ekskursijų bei muziejų iki flamenko šou vietiniame bare – šiame mieste pramogų netrūksta. Madride taip pat yra daug atrakcijų po atviru dangumi: puolusio angelo skulptūra, esanti Parque del Retiro; 2000 metų senumo egiptiečių šventykla Templo de Debod, kurią rasite Parque de Oeste; lankytojų puikiai vertinamas nuotykių parkas Malasana rajone bei daug kitų. Nepamirškite užsukti į toliau nuo centro esančius restoranus – juose rasite tokį pat skanų maistą už mažesnes kainas.

Taip pat už palyginti nedideles kainas galima išsinuomoti automobilį – tai idealus būdas ne tik nusigauti iš vienos miesto vietos į kitą, bet ir aplankyti aplinkines vietas bei miestelius, pavyzdžiui, Avilą, Toledą ar Salamanką. Keliaudami galėsite grožėtis ne tik Ispanijos gamta, bet ir žymiais istoriniais statiniais. Galėsite pabėgti nuo didžiojo miesto šurmulio. Jeigu norite kuo daugiau sutaupyti, išsinuomokite automobilį paskutinėms kelionės dienoms ir nepamirškite to padaryti kuo anksčiau – taip užtikrinsite, kad gaunate geriausius pasiūlymus.

Taigi pigios kelionės į Madridą – ne svajonė, o realybė! Ispaniška energija pulsuojantis Madridas – tikrai puiki vieta atostogoms ar trumpam pabėgti nuo rutinos.

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido