Madrido oro uostas

Madridas – viena įspūdingiausių ir turtingiausių Europos sostinių. Kelionės į Madridą dabar yra kaip niekada populiarios ir be galo lengvai suorganizuojamos bei prieinamos visiems! Šimtai tūkstančių turistų kasdien keliauja į Madridą norėdami iš arti susipažinti su Ispanijos kultūra ir aplankyti daugybę lankytinų Madrido objektų. Skrydžiai į Madridą yra labai dažni, kadangi norinčių skristi į Ispanijos sostinę tikrai netrūksta. Tarptautinis susisiekimas Madride išvystytas tiesiog puikiai – Madrido oro uostai yra modernūs ir organizuoja šimtus skrydžių kasdien.

Madrido oro uostas

Pats didžiausias ir populiariausias oro uostas priklausantis Madridui yra tarptautinis Madrido oro uostas. Į šį oro uostą iš Lietuvos skrydžius vykdo visi oro uostai, taigi tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą kelionės variantą! Populiariausios pigios oro linijų bendrovės vykdančios skrydžius į Madrido oro uostą yra Ryainair ir Wizzair.

Tarptautinis oro Madrido oro uostas nuo miesto įsikūręs vos per dvylika kilometrų, taigi atvykę į šį oro uostą tikrai nesunkiai pasieksite Madrido miesto centrą. Nuo oro uosto į Madridą nuolat kursuoja autobusai – kelionė autobusu į Madrido miesto centrą trunka labai neilgai ir yra pigi, taigi miestą pasieksite greitai ir nebrangiai.

Tarptautinis Madrido oro uostas yra labai modernus ir įrengtas taip, kad atitiktų visus keliautojų norus ir būtų komfortiškas. Madrido oro uoste apstu poilsio zonų, kuriuose galėsite pailsėti laukdami skrydžio. Taip pat, Madrido tarptautinis oro uostas turi galybę parduotuvių ir kavinių. Laukdami skrydžio galėsite ne tik užkasti, bet ir apsipirkti – oro uoste pardavinėjama daugybė suvenyrų, kurie tikrai patiks jūsų namiškiams! Svarbiausia yra tai, kad Madrido oro uostas yra labai saugus. Oro uostą saugo specialiai apmokyti profesionalai, taigi galėsite nesijaudinti dėl savo ir savo pakeleivių gerovės.

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido