Skrudžiai per Madridą

Pietvakarių Europoje įsikūrusi Ispanija, turistus traukia dėl daugelio priežasčių. Turbūt populiariausios kelionės į Ispaniją – poilsinės ir pramoginės. Ispanijos sostinė Madridas – viena gražiausių Europos sostinių, pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio! Madrido ekonomika yra išvystyta bene iki tobulumo, taigi visai ne keista, kad tarptautinis susisiekimas Madride yra itin geras. Madrido oro uostai yra vieni didžiausių visoje Europoje ir vykdo skrydžius į šimtus oro uostų visame pasaulyje.

Skrydžiai per Madridą

Madrido oro uostai – vieni didžiausių visoje Europoje. Šie oro uostai bendradarbiauja su daugybe didžiųjų oro linijų bendrovių, kurios skrydžius vykdo ne tik Europoje, bet ir likusiose pasaulio šalyse. Skrydžiai su persėdimais iš Lietuvos yra labai dažni, kadangi Lietuvos oro uostai nevykdo skrydžių į tolimas pasaulio šalis. Taigi, labai didelė tikimybė, kad skrisdami į kitus žemynus, savo tarpinio skrydžio lauksite Madrido oro uoste.

Tačiau nesirūpinkite – jei skrydžio teks laukti Madrido oro uostuose, tikrai neteks nuobodžiauti. Modernūs oro uostai turi daugybę kavinių ir parduotuvių, patogus įrengimas užtikrins galimybę saugiai ir maloniai pailsėti. Tarptautinis Madrido oro uostas yra labai modernus ir įrengtas taip, kad atitiktų visus keliautojų norus ir būtų komfortiškas. Madrido oro uoste apstu poilsio zonų, kuriuose galėsite pailsėti laukdami skrydžio. Taip pat, Madrido tarptautinis oro uostas turi galybę parduotuvių ir kavinių. Laukdami skrydžio galėsite ne tik užkasti, bet ir apsipirkti – oro uoste pardavinėjama daugybė suvenyrų, kurie tikrai patiks jūsų namiškiams!

Na, o jei turėsite daugiau nei dešimt valandų iki savo skrydžio – nesunkiai nukeliausite iki miesto centro! Viešasis transportas iš Madrido oro uostų į miesto centrą – greitas ir nebrangus. Taigi, turėsite galimybę pasidžiaugti trumpa kelione į Madridą – šis miestas tikrai vertas jūsų vizito!

Skrydžiai į Madridą

Skrydžiai iš Madrido